Dárková sada ”My Beauty Moment”

Právem si produkty Goodie drží přední místa českých beauty maniaků – žádná chemie, prvotřídní složení a skvělé účinky.

Oblíbená sada v čele s růžovou vodu v dárkovém kufříku pro jakoukoli ženu. Dopřát si svou růžovou chvilku párkrát do týdne dělá divy.

Vyzkoušeno na vlastní kůži!

1190

Vyčistit

Co všechno to umí?

Pink Face mask – Prášková jílová eko pleťová maska je jednoduchá na přípravu a nezatěžuje pokožku ani ekologii naší planety zbytečnými příměsi. Maska je složena z tradičních i moderních funkčních surovin s regeneračními účinky. Výsledkem je dokonale hebká a rozjasněná pleť.

Přírodní mýdlo – Rose Garden – 100% přírodní jemné květinové mýdlo Rose garden je vhodné nejen jako dárek! Obsahuje vysoký podíl bambuckého másla a esenciální olej geránium, který má zklidňující a hojivé účinky na pokožku. Mýdlo dokonale hydratuje a vyživuje pokožku.

Konjac houbička – Poznejte tajemství dokonale hedvábné pleti Japonek na vlastní kůži? Růžová konjac houbička s obsahem růžového jílu účinně odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a mastnotu z pleti. Je vhodná i pro problematickou a mastnou pleť. Díky jejímu složení pomáhá obnovovat buňky, předcházet problémům s pletí např. akné a pomáhá odstranit i make-up.
Růžová voda – růže Alba BIO – Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže, rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste růžovou vodu aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Podrobnosti:

  • Pink Face Mask – jílová maska 30g
  • Konjac houbička – růžový jíl
  • Přírodní mýdlo – rose garden 95g
  • Růžová voda – růže Alba BIO 100ml