Dárková sada ”Coffee Lover”

Můj oblíbený šálek kávy v elegantním kufříku se jménem, s moka konvičkou a dvěma keramickými šálky. 

Vymazlená sada pro všechny milovníky kávy plná prvotřídních produktů je na světě.

Romantická rána ve dvou budou nyní plné chutí. Tento italský typ kávovarů obstará výtečnou kávu a zároveň se stane designovým doplňkem vaší kuchyně. Moka konvička využívá klasický způsob přípravy kávy za pomoci natlakované páry. Konvička během chvílky přichystá tři šálky velmi silné kávy (tzv.Ristreto). 

 

 

1190

Vyčistit

Dárková sada pro milovníky dobré kávy plná prvotřídních produktů 

Sada obsahuje:

  • moka konvičku – Černý kávovar ItalExpress na 3 šálky je skutečný odborník, pokud jde o přípravu originálního italského espressa. Voda se nalije do spodní části nádoby, nasadí se sítko, naplní se umletou kávou a připevní se horní část. Nyní se postaví na sklokeramickou desku, elektrický či plynový sporák a v okamžiku je cítit vůně kávy. A důvod proč se tento druh přípravy kávy v Itálii tolik oceňuje? Je to rychlé a nádoba se snadno udržuje.
  • dva keramické šálky
  • mletá káva od Pražírny Drahonice, 100g – Plantážní jednodruhová vynikající káva odrůdy Caturra z farmy Marcala, která se nachází u hranic s Guatemalou a El Salvadorem. Je plného těla s velmi pěknou ovocností tropického ovoce přecházející do kokosu a mandlí. V doznívání lze nalézt sladké chutě čokolády, vanilky a meruněk. Díky vysoké nadmořské výšce a dobrému stínu je tato káva velmi kvalitní.
  • kufřík se jménem